Електрочайник Rotex RKT08-M
код товару: 13530
Електрочайник Rotex RKT08-M
Особливості
Вимкнення при знятті
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Комплектація
Електрочайник
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Нержавіюча сталь, пластик |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.029 кг |
| Габарити: | 23х23х18.5 см |


