Електрочайник Sencor SWK1800WH
код товару: 13380
Електрочайник Sencor SWK1800WH
Особливості
Світлова індикація роботи
Відключення під час закипання
Захист від перегріву
Комплектація
Електрочайник
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.8 л |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 0.685 кг |
| Габарити: | 24.6х19.5х18 см |

