Електрочайник Tefal Tastea Tea Maker BJ551B10
код товару: 13449
Електрочайник Tefal Tastea Tea Maker BJ551B10
Особливості
З підтримкою температури
Світлова індикація роботи
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Обертання на 360°
Встановлення температури нагрівання
100°C
40°C
60°C
70°C
80°C
85°C
90°C
95°C
Комплектація
Електрочайник
Підставка
Знімний чайний фільтр
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 24 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.5 л |
| Потужність: | 1430 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Скло |
| Колір: | Скло/білий |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.417 кг |
| Габарити: | 24.6х23.4х15.6 см |




