Електрочайник Vegas VES-2044S
Електрочайник Vegas VES-2044S
Особливості
Світлова індикація роботи
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Обертання на 360°
Комплектація
Електрочайник
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 2 л |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Нержавіюча сталь |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 0.85 кг |
| Габарити: | 24х18.5х18.6 см |









