Мікрохвильова піч Edler ED-2053B
код товару: 13947
Мікрохвильова піч Edler ED-2053B
Особливості
Металевий корпус
Частота мікрохвиль: 2450 МГц
Функції
Захист від дітей (блокування приладу)
Розморожування за часом
Комплектація
Мікрохвильова піч
Скляний поворотний столик
Гарантійний талон
Посібник користувача
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Соло (звичайна) |
| Об'єм: | 20 л |
| Потужність СВЧ: | 700 Вт |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 5 |
| Тип управління: | Механічне |
| Діаметр поворотного столу: | 24.5 см |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 10.47 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 34.8х45.1х25.8 см |
| Країна виробник: | Китай |


