Тостер Magio MG-277
код товару: 13365
Тостер Magio MG-277
Особливості
Піддон для крихт
Термоізольований корпус
Нековзкі ніжки
Функції
Кнопка СТОП
Підігрів
Розморожування
Комплектація
Тостер
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Управління: | Механічне |
| Потужність: | 830 Вт |
| Кіл-сть відділень: | 2 |
| Кіл-сть режимів: | 7 |
| Таймер: | Немає |
| Матеріал корпуса: | Метал і пластик |
| Дисплей: | Немає |
| Колір: | Нержавіюча сталь із чорним |
| Вага: | 0.96 кг |
| Габарити: | 17.9х26.6х15.6 см |
| Країна виробник: | Китай |


