Мікрохвильова піч Galanz POG-209G
Микроволновая печь Galanz POG-209G
Особливості
Кварцовий гриль
Функції та спеціальні програми
Авторазогрев
Розморожування
Комплектація
Мікрохвильова піч Galanz POG-209G
Обертається скляний піднос
Гарантійний талон
Інструкція користувача
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | З грилем |
| Об'єм: | 20 л |
| Потужність СВЧ: | 700 Вт |
| Потужність гриля: | 900 Вт |
| Тип гриля: | Кварцовий |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 9 |
| Тип управління: | Механічне |
| Діаметр поворотного столу: | 26.5 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 11.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 26.2х45.2х32.7 см |
| Країна виробник: | Китай |









