Мікрохвильова піч Samsung MG23K3614AS/UA
код товару: 13948
Мікрохвильова піч Samsung MG23K3614AS/UA
Особливості
Внутрішнє освітлення
Звуковий сигнал закінчення роботи
Таймер
Функції
Розморожування
Годинник
Автоматичне розморожування (вага) / розморожування (час)
Комплектація
Мікрохвильова піч
Решітка для гриля
Поворотний стіл
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України"
| Тип: | З грилем |
| Об'єм: | 23 л |
| Внутрішнє покриття: | Біо-кераміка |
| Потужність СВЧ: | 800 Вт |
| Потужність гриля: | 1100 Вт |
| Тип гриля: | ТЕН |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 6 |
| Тип управління: | Механічне |
| Діаметр поворотного столу: | 28.8 см |
| Колір: | Сріблястий з чорним |
| Вага: | 13 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 27.5x48.9x39.2 см |
| Країна виробник: | Малайзія |








