Мікрохвильова піч Samsung MG23F302TAK/UA
код товару: 01707
Особливості
Внутрішнє покриття: биокерамическое покриття
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
40 рецептів російського меню
Рецепти здорового харчування
LED дисплей
Макс. час приготування: 99 хв
Внутрішня камера (ШхВхГ): 33.5x21.1x32.4 см
Режим +30 сек
Сигнал закінчення роботи
Функції та спеціальні програми
Автоматичне приготування
Захист від дітей (блокування приладу)
Установка часу (годинник)
Комплектація
Мікрохвильова піч Samsung MG23F302TAK/UA
Гарантійний талон
Інструкція користувача
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | З грилем |
| Об'єм: | 23 л |
| Потужність СВЧ: | 800 Вт |
| Потужність гриля: | 1100 Вт |
| Тип гриля: | ТЕН |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 6 |
| Тип управління: | Кнопкове з поворотним перемикачем |
| Діаметр поворотного столу: | 28.8 см |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 13 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 27.5х48.9х39.2 см |
| Країна виробник: | Малайзія |






