Мультипіч (аерофритюрниця) Edler EDAF-8221
код товару: 19110
Мультипіч (аерофритюрниця) Edler EDAF-8221
Особливості
Таймер
Програми
Випічка, стейк, кебаб, овочі, підігрів, розморожування, картопля фрі, морепродукти, пончик, гриль, сухофрукти, бекон
Функції
Випічка
Жарка
Розігрів
Фрітюрниця
Комплектація
Мультипіч
Піддон
Виделка для курки
Сітчастий барабан
Решітка
Інструмент для вилучення гриля
Інструкція
Гарантійний талон
Упаковка
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Мультипіч (Аерофритюрниця) |
| Об'єм чаші: | 12 л |
| Тип управління: | Сенсорний |
| Тип нагріву: | ТЕН |
| Тип покриття чаші: | Антипригарне |
| Кількість програм: | 12 |
| Дисплей: | Світлодіодний (LED) |
| Потужність: | 1700 Вт |
| Робоча температура: | Від 40° до 205°С |
| Матеріал корпуса: | Пластик |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 7.8 кг |
| Габарити: | 41х39х46 см |
| Країна виробник: | Китай |



