Мультиварка Midea MB-FS4018W
код товару: 12537
Мультиварка Midea MB-FS4018W
Особливості
Функції
Попередня скасування автоподогрева
Розігрів
Регулювання температури
Таймер відстрочки
Програми
Крупи, жарка, йогурт, випічка, ловлення, суп, варення, холодець, пароварка, підігрів, мій рецепт
Комплектація
Мультиварка
Чаша
Книга з рецептами
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Мультиварка |
| Тип управління: | Електронний |
| Тип нагріву: | ТЕН |
| Тип покриття чаші: | Антипригарне |
| Функція пароварки: | Так |
| Кількість програм автоматичних: | 11 |
| Потужність: | 860 Вт |
| Smart-управління: | Немає |
| Дисплей: | Світлодіодний (LED) |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Країна виробник: | Китай |
| Об'єм чаші: | 4 л |
| Вага: | 3.65 кг |
| Габарити: | 36.5x27.2x21.4 см |



