М'ясорубка Hoffson HFMG-3033TG
код товару: 13702
М'ясорубка Hoffson HFMG-3033TG
Особливості
Матеріал лотка для продуктів: алюміній
Матеріал ножа: нержавіюча сталь
Фіксатор горловини: є
Захист від перегріву
Захист двигуна
Перфоровані диски для фаршу
Диск з діаметром отворів 3 мм
Диск з діаметром отворів 5 мм
Диск з діаметром отворів 7 мм
Додаткові насадки
Шнековий соковитискач для томатів і ягід
Насадка для ковбас
Насадка "Кеббе"
Комплектація
М'ясорубка
Завантажувальний лоток
Штовхач
3 решітки для фаршу
Насадка для ковбас та кебе
4 терки (приготування дерунів, дрібна та стандартна шатківниця, слайсер)
Насадка для томатів
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Сфера застосування: | Для дому |
| Максимальна потужність: | 2000 Вт |
| Кіл-сть швидкостей: | 1 |
| Продуктивність: | 2.5 кг/хв |
| Матеріал корпусу: | Метал |
| Реверс: | Так |
| Грати в комплекті: | 3 |
| Завантажувальний лоток: | Так |
| Штовхач: | Так |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 3.64 кг |
| Габарити: | 20.8x53x24.5 см (в упаковці) |

