Витяжка Gorenje DK 6335 RW
код товару: 14026
Витяжка Gorenje DK 6335 RW
Особливості
З рейлінгом
Режим роботи
Відведення повітря/рециркуляція
Тип освітлення
Галогенні лампи: 2x20 Вт
Тип фільтра
Жировий фільтр: 2 шт
Комплектація
Витяжка
Перехідник
Жировий фільтр
Монтажний комплект
Зворотній клапан
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Причина уцінки: | Без упаковки, вітринний варіант |
| Тип витяжки: | Купольна |
| Тип вбудовування: | Настінна |
| Елементи управління: | Кнопки |
| Тип освітлення: | Галогенні лампи |
| Продуктивність: | 750 куб.м/год |
| Кіл-сть швидкостей: | 3 |
| Споживана потужність, Вт: | 250 Вт |
| Колір: | Слонова кістка |
| Країна-виробник товару: | Італія |
| Габарити (ВхШхГ): | 75-117.5х60х50 см |
| Вага: | 14.62 кг |

