Пральна машина Samsung WW80J52E0HW/UA
Пральна машина Samsung WW80J52E0HW/UA
Особливості
Технологія Bubble Soak
Технологія Eco Bubble
Лоток StayClean Drawer
Захист від перепадів напруги Volt Control
Програми
Бавовна
Еко-Бавовна
Синтетика
Прання парою
Ополіскування + віджим
Злив / Віджим
Очищення барабана
Швидке прання 15 хв
Змішані тканини
Делікатні тканини
Вовна
Інтенсивне холодне прання
Кольорові речі
Постільна білизна
Функції
Функція пара
Прасування
Режим відкладеного прання
Очищення барабана
Попереднє прання: є
Інтенсивне прання: є
Замочування у піні: є
Smart Check: є
Вимкнення звуку: є
Вибір температурних режимів (℃) 95-60-40-30-20-cold
Вибір кількості ополіскування 5-4-3-2-1-0
Вибір програм віджиму (про/хв) 1200-1000-800-400-Rinse Hold
Захист і контроль
Захист від дітей
Захист від стрибків напруги
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 8 кг |
| Привід двигуна: | Ремінний |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 0.61 кВт/г |
| Споживання води: | 36.81 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85x60x45.6 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 65 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |





