Витяжка Samsung NK24M7070VB/UR
код товару: 12964
Витяжка Samsung NK24M7070VB/UR
Особливості
З таймером
З турборежимом
Рівень шуму 68 Дб
Режим рециркуляції працює тільки з вугільним фільтром
Дисплей
Iнтенсивний режим
Тиха робота
Клас енергоефективності В
Тип освітлення
LED: 2 x 2.5 Вт
Фільтр
Алюмінієвий жировий фільтр
Комплектація
Витяжка
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип витяжки: | Похила |
| Тип вбудовування: | Настінна |
| Елементи управління: | Сенсорне |
| Тип освітлення: | Світлодіодна лампа |
| Продуктивність: | 585 м?/год |
| Кіл-сть швидкостей: | 4 |
| Споживана потужність, Вт: | 270 Вт |
| Колір: | Чорний |
| Матеріал декору: | Скло |
| Країна-виробник товару: | Польща |
| Габарити (ВхШхГ): | 104-144х59.8х32.5 см |
| Вага: | 17.5 кг |



