Холодильник LG GC-Q22FTBKL
Холодильник LG GC-Q22FTBKL
Особливості
Освітлення LED
Гігієнічний фільтр Hygiene Fresh
Кришка ящика для овочів і фруктів: загартоване скло
Кришка Moist Balance Crisper для підтримки оптимальної вологості
Багатопотокова система охолодження
Ручка-кишеню для легкого відкривання
Матеріал ручки: пластик
Система Door-in-Door
Антибактеріальний ущільнювач Bio Shield
Інтелектуальна система діагностики (Smart Diagnostics)
Технологія DoorCooling +
Зона свіжості
Захист від дітей
Генератор льоду
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 3 шт
Дверні кошики: 6 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Генератор льоду: автоматичний
Кількість секцій в морозильній камері: 6 шт
Комплектація
Холодильник
Лоток для яєць
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Smart-управління: | Так |
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Side-by-side |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Інверторний-лінійний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 143 л |
| Загальний обсяг: | 458 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 315 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 178.7 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Габарити (ВхШхГ): | 178.7х83.5х73.4 см |
| Потужність заморожування: | 6.5 кг/добу |
| Вага (кг): | 120 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (370 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 10 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Китай (Бренд Корея) |








