Мікрохвильова піч Whirlpool WMF200G
код товару: 13986
Мікрохвильова піч Whirlpool WMF200G
Особливості
Функція Yogurt
Функція JetStart
Функція DoughRising
Система JetDefrost 3D
Захист від дітей
Матеріал корпусу метал
Розміри ніші для вбудовування
(ВxШxГ) 37.8-38 х 56-56.8 х 36 см
Комплектація
Мікрохвильова піч
Поворотний стіл
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Установка: | Вбудована |
| Тип: | З грилем |
| Об'єм: | 20 л |
| Внутрішнє покриття: | Эмаль |
| Потужність СВЧ: | 800 Вт |
| Потужність гриля: | 1000 Вт |
| Тип гриля: | Кварцовий |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 6 |
| Тип управління: | Кнопкове з поворотним перемикачем |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 14 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 39х59.4х34.9 см |
| Країна виробник: | Китай |




