Телевізор Akai UA55EK1100U
код товару: 01730
Формати
AVI / MPG / TS / MKV / MOV / MP4 / RM / RMVB
Підтримувані відеосигнали
480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p
USB-порт: Так
CI (PCMCIA) слот: Немає
Роз'єми (порти)
4 x HDMI
2 x USB
1 x AV in
1 x Mini Line вихід
1 x Вхід антени RF
1 x YPbPr вхід
1 x Роз'єм для навушників
Енергоспоживання: 160 Вт
VESA: 200x200 мм
Комплектація
Телевізор
Пульт ДУ
Кабель живлення
Документація
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 55 дюйма |
| Тип телевізора: | LED |
| Wi-Fi: | Ні |
| Т2: | Так |
| Smart TV: | Ні |
| Тип підсвічування: | LED |
| Роздільна здатність екрану: | 4K (3840x2160) |
| Час відгуку матриці: | 9 мс |
| Частота зміни кадрів: | 60 Гц |
| Контрастність: | 3500:1 |
| Кут огляду: | 176°/176° |
| HDR: | Ні |
| Звукова система: | Dolby Digital |
| Розмір без підставки: | 123.2х71.2х9.1 см |
| Розмір з підставкою: | 123.2х77.2х23.5 см |
| Вага без підставки: | 12.9 кг |
| Вага з підставкою: | 13.6 кг |
| Колір: | Сірий |
| Країна виробник: | Китай |



