Телевізор LG 32LJ500V
код товару: 01741
Телевізор LG 32LJ500V
Роз'єми (порти)
2 x HDMI 1.4
1 х USB 2.0
1 x CI слот
Композитний AV
Антенний вхід
USB-порт: Так
CI (PCMCIA) слот: Так
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C
DVB-S2
DVB-T2
ТВ-тюнер: 2 ТВ-тюнера (аналоговий + цифровий)
Система кольоровості (підтримувані стандарти): PAL, SECAM
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 32 дюйма |
| Тип телевізора: | LED |
| Wi-Fi: | Ні |
| Smart TV: | Ні |
| Тип підсвічування: | LED |
| Роздільна здатність екрану: | Full HD (1920x1080) |
| Частота зміни кадрів: | 50 Гц |
| HDR: | Ні |
| Звукова система: | Стерео |
| Розмір без підставки: | 739х441х74.6 мм |
| Розмір з підставкою: | 739х472х168 мм |
| Вага без підставки: | 4.85 кг |
| Вага з підставкою: | 4.9 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Росія |








