Телевізор LG 50UR78006LK
Телевізор LG 50UR78006LK
Особливості
Процесор α5 AI 4K Gen6
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Функції
Upscaling до 4K, Bluetooth
Органи управління
Мультимедійний пульт, управління смартфоном, управління голосом
Технології
4K Upscaling, HDR10 / HLG
VESA 200x200 мм
Комплектація
Телевізор
Пульт ДУ
Документація
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 50 дюйма |
| Тип телевізора: | LED |
| Wi-Fi: | Так |
| Smart TV: | webOS 23 |
| Тип підсвічування: | Direct LED |
| Роздільна здатність екрану: | 4K (3840x2160) |
| Частота зміни кадрів: | 60 Гц |
| HDR: | Так |
| Звукова система: | AI Sound Pro (Virtual 5.1.2 Up-mix) |
| Розмір без підставки: | 112.1х65.1х5.71 cм |
| Розмір з підставкою: | 112.1х71.6х23 cм |
| Вага без підставки: | 11.7 кг |
| Вага з підставкою: | 11.8 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Бренд Корея |














