Телевізор LG 50UR91006LA
Телевізор LG 50UR91006LA
Особливості
Процесор α5 AI 4K Gen6
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Технології
4K Upscaling, Local Dimming, HDR10 / HLG
Функції
Upscaling до 4K, Bluetooth
Органи управління
мультимедійний пульт, управління смартфоном, управління голосом
VESA 200 x 200
Комплектація
Телевізор
Пульт ДУ
Батарейки
Кабель живлення
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 50 дюйма |
| Тип телевізора: | LED |
| Wi-Fi: | Так |
| Smart TV: | webOS 23 |
| Тип підсвічування: | Edge LED |
| Роздільна здатність екрану: | 4K (3840x2160) |
| Частота зміни кадрів: | 60 Гц |
| HDR: | Так |
| Звукова система: | AI Sound Pro |
| Розмір без підставки: | 112.3х65.2х2.97 cм |
| Розмір з підставкою: | 112.3х72.1х26 cм |
| Вага без підставки: | 13 кг |
| Вага з підставкою: | 16.8 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Польща |













