Телевізор LG OLED65C46LA
Телевізор LG OLED65C46LA
Особливості
Процесор α9 AI 4K Gen7
Річний обсяг енергоспоживання (кВт•г на рік): 169
Підсилювач яскравості
VRR (до 144 гц)
Сумісність з G-Sync (NVIDIA)
Сумісність з FreeSync (AMD)
Роз'єми
3 х USB 2.0
Ethernet
Слот розширення CI
Цифровий оптичний аудіовихід
ТВ-тюнер
DVB-C
DVB-S2
DVB-T
DVB-T2
Підтримка сервісів
Інтернет-браузер
Megogo
Youtube.com
IpTV
Netflix
Vimeo
Бездротові можливості
802.11ac
Bluetooth 5.1
VESA 300x200 мм
Комплектація
Телевізор
Пульт Magic Remote MR24
Батарейки (AA x 2 шт)
Кабель живлення
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 5 дюйма |
| Тип телевізора: | OLED |
| Wi-Fi: | Так |
| Smart TV: | WebOS 24 |
| Тип підсвічування: | OLED |
| Роздільна здатність екрану: | 4K (3840x2160) |
| Час відгуку матриці: | 0.1 мс |
| Частота зміни кадрів: | 120 Гц |
| HDR: | Так |
| Звукова система: | 2.2 ch |
| Розмір без підставки: | 144.1x82.6x4.51 см |
| Розмір з підставкою: | 144.1x88x23 см |
| Вага без підставки: | 16.6 кг |
| Вага з підставкою: | 18.5 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Бренд Південна Корея |











