Телевізор Samsung UE43BU8500UXUA
код товару: 13813
Телевізор Samsung UE43BU8500UXUA
Додатково
Процесор зображення Crystal Processor 4K
Dynamic Crystal Color
UHD Dimming
Motion Xcelerator
Органи управління
Мультимедійний пульт
Управління смартфоном
Управління голосом
Підтримка сервісів
Інтернет-браузер
Megogo
Youtube.com
Netflix
Vimeo
Функції
Bluetooth
Тв-тюнер
Аналоговий
DVB-T2
DVB-C
DVB-S2
VESA 200 x 200
Комплектація
Телевізор
Пульт ДК
Підставка
Кабель живлення
Керівництво
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 43 дюйма |
| Тип телевізора: | LED |
| Wi-Fi: | Так |
| Т2: | Так |
| Smart TV: | OS Tizen |
| Тип підсвічування: | LED |
| Роздільна здатність екрану: | 4K (3840x2160) |
| HDR: | Так |
| Звукова система: | Dolby Digital Plus |
| Розмір без підставки: | 96.35x55.77x5.68 cм |
| Розмір з підставкою: | 96.35x64.52x33.43 cм |
| Вага без підставки: | 9 кг |
| Вага з підставкою: | 11.3 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Угорщина |





