Паровий зволожувач Boneco S200
Паровий зволожувач Boneco S200
Особливості
Основа Boneco S200 - ергономічний дизайн і стабільна продуктивність. Зручна ручка робить управління кліматом простим і невимушеним.
Зволоження стерильним паром
Режим самоочищення від накипу
Автоматичне відключення при низькому рівні води
Аромаконтейнер для інгаляцій і ароматерапії
Чи не вимогливий до якості води
Виключає появу білого вапняного нальоту
Не потребує витратних матеріалів та змінних фільтрів
Паровий зволожувач повітря Boneco S200 безпечний пар
Гігієнічне зволоження - стерильний теплий пар
Пара не обпікає, його температура не перевищує + 48оС. Завдяки цьому прилад можна використовувати в дитячих кімнатах. Крім зволоження, прилад здійснює функцію очищення і дезінфекції повітря. Користуватися S200 - задоволення, доступне кожному члену сім'ї.Продуктивність і енергоспоживання Boneco S200 залишаються постійними і не залежать від жорсткості води. Прилад максимально простий в експлуатації і не вимогливий до якості води, а трирівнева система безпеки автоматично відключить прилад при низькому рівні води і не допустить контакт рук з гарячою водою і нагрівальним елементом.
Ароматерапія
Стерильний пар не обпалює, його температура не перевищує + 48 ° C. Завдяки цьому паровий зволожувач S200 можна використовувати в якості домашнього інгалятора. Ароматичні масла, вдихувані разом з парою в процесі інгаляції, полегшують симптоми застуди.
Ароматичні масла, вдихувані разом з парою в процесі інгаляції, полегшують симптоми застуди. Вода з бака надходить в спеціальний відсік, де нагрівається і перетворюється на пару і далі надходить в приміщення.
Пар на виході стерильний, так як при кип'ятінні у воді гинуть мікроби і бактерії. Не залишає білий наліт на поверхнях. Нагрівання води відбувається в невеликій камері, куди вода надходить з сусіднього відсіку за принципом сполучених посудин.
У приладі також реалізована система підтримки рівня води і автоподача води в піддон.
Комплектація
Зволожувач повітря
Фільтр
Гарантійний талон
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Паровий зволожувач |
| Площа обслуговування: | 40 кв. м |
| Продуктивність | 300 мл/г |
| Дисплей: | Немає |
| Таймер | Немає |
| Ємність резервуара для води | 4 л |
| Регулювання вологості | Немає |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Білий |
| Габарити: | 31.5x28x17.3 см |
| Вага: | 2.3 кг |
| Споживана потужність: | 30-260 Вт |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Країна-виробник товару | Китай |




