Очищувач повітря Cooper&Hunter CH-P25B3I Himalaya
Очищувач повітря Cooper&Hunter CH-P25B3I Himalaya
Особливості
Іонізатор CH-ion
3ох шарова система очищення
Nano-silver PP фільтр з іонами срібла для знищення бактерій, зупиняє більші частинки пилу вовни, продовжуючи час експлуацаціі НЕРА фільтра
True 99,97% HEPA фільтр для фільтрації дрібних часток і пилку які витають в повітрі.
Activated carbon Фільтр з активованим вугіллям для усунення стороннього запаху, для фільтрації метану та інших сукупних летючих органічних сполук (TVOC). "
Таймер на 14 годин
3 режими очищення (Слабкий /Середній/Сильний)
Індикатор заміни фільтра
Універсальна установка, як горизонтальна так і вертикальна
Комплектація
Очищувач повітря
Фільтр
Гарантійний талон
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Очищувач повітря |
| Основні функції: | Очищення повітря, Іонізація |
| Площа обслуговування: | 35 кв.м |
| Дисплей: | Немає |
| Управління: | Кнопкове |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 39.4х37х21.3 см |
| Вага: | 5.7 кг |
| Споживана потужність: | 30 Вт |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |



