Ультразвуковий зволожувач повітря Cooper&Hunter CH-3035T Bali
Ультразвуковий зволожувач повітря Cooper&Hunter CH-3035T Bali
Особливості
Оптимальний обсяг бака 3,5 л
Верхній затоку, значно спрощує експлуатацію і використання приладу
Продуктивність по зволоженню 300 мл/год
Включається підсвічування підстави бака, можна використовувати як нічник
Автоматичний контроль рівня вологості
Інформативний дисплей відображає поточний рівень вологості і температури, інтенсивність виходу пари і режими роботи таймера і іонізатора
Cенсорне управління
12 годинний таймер із кроком 1 годину
Автоматичне вимкнення при порожньому баку
Комплектація
Зволожувач повітря
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Ультразвуковий зволожувач |
| Основні функції: | Зволоження повітря, Іонізація |
| Площа обслуговування: | 25 кв.м |
| Продуктивність | 300 мл/г |
| Дисплей: | Так |
| Ємність резервуара для води | 3.5 л |
| Управління: | Сенсорне |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 34.4х25.6х25.6 см |
| Вага: | 2.2 кг |
| Споживана потужність: | 25 Вт |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |



