Кондиціонер Tosot GL-18WF Hansol Inverter
Особливості
Cистема самодіагностики
Технологія осушення повітря без зниження температури
Ширококутові жалюзі для об'ємного потоку повітря
Знімна панель, що миється
Система автоматичного самоочищення
Технологія інверторного управління
"Вольт-контроль" система низьковольтного старту
Технологія "Інтелектуального розморожування"
Генератор іонів-фільтр Active Plasma Ion (API)
Функції
Функція I Feel
Теплий старт
Дисплей відображення поточного часу
Низькотемпературний Старт
Блокування кнопок на пульті Д/У
Функція запам'ятовування поточних налаштувань
Світлодіодне відображення поточних режимів роботи
Контроль напряму повітряного потоку
Таймер
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Іонізація
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Очищення повітря
Нічний
Турборежим
При низькій температурі (<-10 ° C)
Кондиціонер Tosot GL-WF відрізняє економічністю, що дозволить вам істотно заощадити на рахунках за електроенергію. Кондиціонер чудово адаптується до низьких температур: мінімальною температурою роботи на обігрів є відмітка -25 С. Також передбачена функція антиобледеніння, що полегшить запуск пристрою в холодну пору року.
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | HANSOL Winter Inverter |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.16/1.28 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +48°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30х97х22.4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 70х93.6х39.6 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 45 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так |


