Кондиціонер Midea AF-18N1C0-I/AF-18N1C0-O
Кондиціонер Midea AF-18N1C0-I/AF-18N1C0-O
Особливості
Блакитне покриття оребрення теплообмінника
Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриттям
Технологія 180-градусного инверторного перетворення
Зовнішній блок дизайну "Діамант"
Самоочищення
Стеж за мною (Follow Me)
Охолодження: 6.14 кВт
Теплопродуктивність: 6.4 кВт
Діаметр трубопроводу (рідина): 6.35 мм (1/4")
Діаметр трубопроводу (газ): 12.7 мм (1/2")
Режими роботи
Автоматичний режим
Обігрів
Осушення
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Клас енергоефективності
Охолодження: А ++
Обігрів: А +++ при + 2°С; А + при -7°С
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок)
Пульт ДУ
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Forest DC Inverter |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.36/2.41 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30.2x95.7x21.3 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 11 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55.5x77x30 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 30 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |












