Холодильник Bosch KGN86AI30U
Холодильник Bosch KGN86AI30U
Особливості
Функція швидкого охолодження Super Сooling
Функція швидкого заморожування SuperFreezing з автоматичним відключенням
Акустичний сигнал та електронний індикатор відчинених дверцят
Режим "Відпустка"
Режим "Економний"
Блокування приладу від дітей
Система рівномірного багатопотокового охолодження MultiAirflow
Фільтр очищення повітря AirFreshfilter
Висувний контейнер з лотком для сніданку
VitaFresh plus
Календар заморожування
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло, 4 шт
Дверні кошики: 7 шт
Контейнер для овочів: 2 шт
Полку для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Кількість секцій в морозильній камері: 2 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 140 л |
| Загальний обсяг: | 619 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 479 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 186 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 186x86x81 см |
| Потужність заморожування: | 20 кг/добу |
| Вага (кг): | 121 кг |
| Клас енергоспоживання: | А++ (378 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 30 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |



