Кондиціонер Kaisai KLW–12HRHI\KLWB-12HRHO
код товару: 14103
- В наявності
- Виробник: Kaisai
- Модель KLW–12HRHI\KLWB-12HRHO
- 30 385 ₴
Кондиціонер Kaisai KLW–12HRHI\KLWB-12HRHO
Особливості
Комплектація
Внутрішній блок
Зовнішній блок
Пульт ДУ
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | ICE |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.97/1 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +48 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.5x83.5x20.8 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8.7 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55.5x76.5x30.3 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 26.4 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так (Опціонально) |


