Кондиціонер Samurai SMA-12HRDN1C
Кондиціонер Samurai SMA-12HRDN1C
Особливості
Фільтр високої щільності
Збільшений теплообмінник
Клас енергоефективності "A"
Wi-Fi ready (модуль USB stick)
Сезонний коеф. ефективності: 5.70/3.90
Холодопродуктивність: 3.45(0.66-4.10) кВт
Теплопродуктивність: 3.60(0.66-4.40) кВт
Режими роботи
Автоматичний режим
Обігрів
Осушення
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Функції
"Golden Fin"
Самодиагностика
Авторестарт
Режим "TURBO"
Вивiд дренажу на обидві сторони
Функція "I-FEEL"
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок
Пульт ДУ
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | DC INVERTER |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.97/1.07 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 19.9х79х27 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 10.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54.2х78х25.6 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 27.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Китай) |
| Wi-Fi модуль: | Так |







