Кондиціонер HITACHI RAK25RXD/RAC25WXD
Кондиціонер HITACHI RAK25RXD/RAC25WXD
Особливості
Тип фреону: R32
Клас енергоефективності: А +++
Технологія STAINLESS CLEAN
Вбудовані датчики руху ECO SENSOR
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
Очищення повітря
При низькій температурі (<-20 ° C)
Турборежим
Функції
Режим "Чергове опалення"
Тижневий таймер
Комплектація
Кондиціонер
Дистанційний пульт управління з батарейками
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | HI END INVERTER |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.481/0.593 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -20 до +46 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.5x90x21 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 11 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 60x79.2x29.9 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 37.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |





