Очищувач повітря Gorenje OptiAir 203 M
код товару: 680755
Очищувач повітря Gorenje OptiAir 203 M/h1>
Додатково
Спосіб установки: Портативний
Захист від дітей
Таймер
4 режими потужності
Антибактеріальний захист
Знищення запахів
Індикація забруднення фільтра
Світловий індикатор
24 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна виробник Словенія
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Очищувач повітря |
| Методи очищення: | Вугільний фільтр, НЕРА - фільтр |
| Основні функції: | Очищення повітря, Іонізація |
| Площа обслуговування: | 20 кв.м |
| Дисплей: | Немає |
| Управління: | Кнопкове |
| Колір: | Білий |
| Габарити: | 32.5x50x17.5 см |
| Вага: | 5.7 кг |
| Споживана потужність: | 50 Вт |


