Кондиціонер Aircool G-10HHK
код товару: 01785
Особливості
Модель 2019 року
Виробник компресора: HAIER
Тип хладагента: R-410А
Рівень шуму внутрішнього блоку (хв / макс), дБ: 22/30/32/34
Управління WI-FI (опціонально)
Комфортний сон
Режим Turbo
12-метровий повітряний потік
Авторестарт
24-годинний таймер
Режим роботи
Охолодження
Обігрів
Осушення
Вентиляція
Авто
48 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 30 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.88/0.74 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 26.3x70.8x19 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 7.3 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 51.5x84.8x36.3 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 23.9 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |








