Кондиціонер Zanussi ZACS-07 HS/N1
код товару: 00534
Опис
Тип фреону: R410A
Дисплей на внутрішньому блоці: Є
Рівень шуму, внутрішній блок: 28 дБ
Рівень шуму, зовнішній блок: 52 дБ
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 20 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 3.61/3.21 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 36х78x27 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 7.4 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 61.5х81.5x32.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 21.6 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


