Холодильник Siemens KG56NLW30N
код товару: 12992
Холодильник Siemens KG56NLW30N
Особливості
Функція швидкого охолодження superCooling
Функція швидкого заморожування superFreezing з автоматичним відключенням
Акустичний сигнал та електронний індикатор відчинених дверцят
Режим "Відпустка"
Режим "Економний"
Блокування приладу від дітей
Холодильне відділення
Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 3 шт.
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полиця для пляшок:
Підвісна
У дверях
Морозильне відділення
Кількість секцій у морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 105 л |
| Загальний обсяг: | 559 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 400 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 193 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Швидка заморозка: | Так |
| Габарити (ВхШхГ): | 193x70x80 см |
| Потужність заморожування: | 18 кг/добу |
| Клас енергоспоживання: | А++ (352 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 24 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Туреччина |



