Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-F48NK2/CH-U48NM2
код товару: 00888
Особливості
Режими Роботи: Обігрів, Охолодження, Вентилятор, Осушення
Тип Компресора: Звичайний
Потужність БТU/год 52
Wi-Fi Модуль: Немає
Дисплей На Внутрішньому Блоці: Немає
Тип фреону: R410A
Охолодження: 13.2 кВт
Теплопродуктивність: 14.5 кВт
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Напольно-стельовий |
| Рекомендована площа приміщення: | 140 кв.м |
| Тип: | Напольно-стельовий |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 4.7/5 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 66.5x157x23.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 47 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 110x112x44 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 103 кг |
| Країна-виробник товару: | Гонконг (Бренд США) |


