Кондиціонер COOPER&HUNTER CH-S07XP7
код товару: 00002
Особливості
Серія Air-Master Plus
Клас енергоефективності А
Відображення поточного часу доби на пульті ДУ
Функція внутрішнього блоку
Антикорозійне покриття "GREEN-FIN"
Автоматична система захисту від обмерзання
Система стабілізації напруги і безпечного низьковольтного старту
Самодіагностика порушень
Режими роботи
Охолодження, обігрів, вентилятор, автоматичний, осушення, нічний, турборежим
Фільтри тонкого очищення
CH 7-SKY Technology
CH SMART-ION Filter
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | AIR MASTER PLUS |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 20 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.69/0.66 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 25.4х73х18.4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 42.8х72х31 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 22 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд США) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |




