Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXF6
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXF6
Особливості
Марка компресора Gree/Daikin
Відображення поточного часу доби на пульті Д/У
Функція зниження вологості без зниження температури
Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення усього об'єму приміщення
Wired control – Можливість підключення дротового пульта
Dry contact – Можливість підключення сухого контакту
Self-cleaning IDU – Функція самоочищення внутрішнього блоку шляхом заморожування та послідовного нагріву
Plasma ion – CH-Ion filter, іонізатор
Left-right Indoor louver control – Керування жалюзі право-ліво з пульта
Additional filters – додаткові фільтри 7-sky
Продуктивність охолодження 3.2 кВт
Продуктивність обігріву 3.4 кВт
SEER (охолодження) 6,1 (А ++)
SCOP (обігрів) 5.1 (А +++)
Технологія «I-Action» - плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частотах
Покриття «BLUE-FIN»
Функція внутрішнього блоку
Комфортне підтримання температури в нічному режимі «SLEEP»
Захист oт обмерзання зовнішнього блоку
Захист вашого будинку від замерзання: функція «+8 градусів». Кондиціонер буде підтримувати температуру 8 ° С, не дозволяючи заморозити приміщення і споживаючи мінімум електроенергії
Автономне осушення
Захист компресора
Основні режими
Обігрів
ОхолодженняІонізація
Очищення повітря
Осушення (дегідратація)
Нічний режим (сон)
Авто підтримка температури (AUTO)
Комплектація
Кондиціонер
Пульт ДК
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | VITAL PLUS Inverter (wi-fi) |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.92/0.99 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +48°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 25х77.3х18.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 59.6х84.2х32 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 31 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд США) |
| Wi-Fi модуль: | Так |

