Кондиціонер Daikin FTXM20R/RXM20R
код товару: 12801
Кондиціонер Daikin FTXM20R/RXM20R
Особливості
Охолодження 2 кВт
Теплопродуктивність 2.5 кВт
Витрата повітря: 612 м?/год
Клас енергоефективності: A +++
Потужність: 0.5 кВт
Напруга: 220 - 240 В / 50 Гц / 1 ф
Марка компресора: Daikin
Режими роботи
Автоматичний режим
Вентиляція
Обігрів
Осушення
Охолодження
Підвищена продуктивність
Режим сну
Економія електроенергії
Функції
Автоматичний перезапуск
Cамодіагностіка
Функція рівномірного розподілу потоку повітря
2-зонний датчик руху
Комплектація
Внутрішній блок
Зовнішній блок
Пульт
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Perfera |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 20 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.5/0.44 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -20 до +46 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.7х81х27 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 10 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55х76.5х28.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 32 кг |
| Країна-виробник товару: | Чехія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Так |




