Кондиціонер Daikin FTXJ20MW/RXJ20М
код товару: 00287
Режими роботи
охолодження
обігрів
вентилятор
автоматичний
осушення
Нічний
Турборежим
При низькій температурі (<-10 ° C)
Функції: функція Intelligent Eye, 3D потік
Фільтри тонкого очищення: фотокаталітичний фільтр очистки з джерелом стримерного розряду
Тип фреону: R32
Охолодження: 2 кВт
Теплопродуктивність: 2.5 кВт
36 місяців офіційної гарантії від виробника
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 20 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.44/0.5 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +46 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.7х81х27 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 9 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55х76.5х28.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 31.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Чехія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Так |


