Холодильник Samsung RB37J5000SA/UA
Холодильник Samsung RB37J5000SA/UA
Особливості
Multi Flow (Багатопотокова система)
Hot Stamping (обробка металом полиць)
Режим суперзаморожування
Система захисту від перепадів напруги Volt Control
Сигналізація відкритих дверей
Режим відпустки
Ручки: приховані вертикальні
Зона свіжості
Перевішувані двері
Режим "Відпустка"
Індикація відкритих дверей
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал / к-ть): загартоване скло, 3 шт
Дверні кошики: 6 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полка для пляшок: підвісна
Морозильне відділення
Генератор льоду
Лоток для льоду
Кількість секцій в морозильній камері 3 шт
Комплектація
холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Внутрішня LED індикація |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 98 л |
| Загальний обсяг: | 367 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 269 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 200 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Швидка заморозка: | Так |
| Габарити (ВхШхГ): | 200.6x59.5x67.5 см |
| Потужність заморожування: | 12 кг/добу |
| Вага (кг): | 71 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (314 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 18 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Сріблястий |
| Країна виробник: | Польща (Бренд Корея) |






