Кондиціонер Daikin FTXJ35MW/RXJ35M
код товару: 00291
Режими роботи
охолодження
обігрів
вентилятор
автоматичний
осушення
Нічний
Турборежим
При низькій температурі (<-15 ° C)
Комплектація
Внутрішній блок
Зовнішній блок
Wi-Fi адаптер
Пульт
Батарейки ААА (2 шт)
Інструкція по експлуатації
Інструкція по установці
Гарантійний талон
Особливості
Розумне око
3D потік
Охолодження: 12632 БТЕ/ч
Тип фреону: R32
Теплопродуктивність: 16046 БТЕ/ч
Охолодження: 3.7кВт
Теплопродуктивність: 4.7кВт
36 місяців офіційної гарантії від виробника
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.7/0.85 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +46 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30.3х99.8х21.2 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 12 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55х76.5х28.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 39 кг |
| Країна-виробник товару: | Чехія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Так |

