Кондиціонер Daikin FTXL25JV/RXL25M3
код товару: 00294
Особливості
Охолодження: (хв. ~ Ном. ~ Макс.) 1.2 ~ 2.5 ~ 3.4
Теплопродуктивність: (хв. ~ Ном. ~ Макс.) 1.1 ~ 3.2 ~ 5.5
Споживана потужність при охолодженні: 1,22
Споживана потужність при обігріві: 1,44
Рівень шуму внутрішнього блоку: 1/34/23 дБ
Мінімальний рівень шуму: 21 - 24 дБ
Тип хладогенту: R410A
Режими роботи: Автоматичний режим, обігрів, осушення, охолодження, режим сну, турборежим, економія електроенергії
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.44/1.42 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +46 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28.3х77х19.8 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55х85.8х33 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 40 кг |
| Країна-виробник товару: | Чехія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


