Кондиціонер MIDEA MSMA-09HRDN1-Q ION
код товару: 00094
Знятий з виробництва
Особливості
Унікальний дизайн "Океанська хвиля"
Енергоефективність Class A ++
Самодіагностика
Гідрофільні покриття теплообмінника
Фільтри "High Density" і "Cold Catalist"
Режим ПДУ "Favorite mode"
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Іонізація
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Нічний
Турборежим
При низькій температурі (<-10 ° C)
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.24/1.24 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +48 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28х71х20 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 7 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55х77x30 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 25 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |

