Кондиціонер Daikin FTXB60C/RXB60C
код товару: 00268
Особливості
Титано-апатитовий фотокаталітичний фільтр Daikin
Режим комфортного розподілення повітря
Зміна вертикального положення заслінок
Тип фреону R410A
Охолодження 21850 БТЕ/ч
Теплопродуктивність 23216 БТЕ/ч
Охолодження 6.4 кВт
Теплопродуктивність 6.8 кВт
Функції
Самодіагностика
Авторестарт
Режими роботи
Автоматичний режим
Вентиляція
Обігрів
Осушення
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Економія електроенергії
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 60 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.77/1.93 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +46 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 31х106.5х22.4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 14 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 75.3х85.5х32.8 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 44 кг |
| Країна-виробник товару: | Чехія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |




