Кондиціонер Daikin FTXZ35N/RXZ35N
Особливості
Тип фреону R32
Охолодження: 3.5 кВт
Теплопродуктивність: 5 кВт
Безперервне хитання заслінок
Режим похитування жалюзі
Режим зниження шуму внутрішнього і зовнішнього блоків 3-зонний датчик Intelligent Eye
Покращена схема розподілу повітря
Доброзичливий інтерфейс
Вся скупчилася на фільтрі бруд автоматично збирається в спеціальний контейнер
Компресор типу Swing, який відрізняється безшумною роботою і високою енергоефективністю
Ширококутові жалюзі
Об'ємний повітряний потік
Антибактеріальна поверхню пульта
Управління кондиціонером через Wi-Fi за допомогою телефону, планшета або комп'ютера (опція)
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Приплив свіжого повітря
Вентилятор
Зволоження
Автоматичний
Осушення
Очищення повітря
Нічний
Турборежим
Самоочищення
Економний
Підвищена продуктивність
При низькій температурі (<-20 ° C)
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.66/1 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -20 до +43°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.5x79.8x37.2 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 15 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 69.3х79.5х30 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 50 кг |
| Країна-виробник товару: | Чехія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |




