Мікрохвильова піч Samsung ME81KRW-2/BW
код товару: 19075
Мікрохвильова піч Samsung ME81KRW-2/BW
Особливості
Внутрішнє освітлення
Звуковий сигнал закінчення роботи
Таймер
Внутрішнє покриття: Био-кераміка
Функції
Авторозморожування (швидке розморожування)
Комплектація
Мікрохвильова піч Samsung ME81KRW-2/BW
Гарантійний талон
Посібник користувача
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Соло (звичайна) |
| Об'єм: | 23 л |
| Внутрішнє покриття: | Біо-кераміка |
| Потужність СВЧ: | 800 Вт |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 7 |
| Тип управління: | Механічне |
| Діаметр поворотного столу: | 28.8 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 11.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 27.5х48.9х36.9 см |
| Країна виробник: | Малайзія |


