Тостер Mystery MET-2112
Тостер Mystery MET-2112
Особливості
Автоматичний контроль температури
Функції тостеру
Кнопка Стоп
Підігрів
Розморожування
Комплектація
Тостер
Інструкція
Гарантійний талон
Коробка
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Управління: | Механічне |
| Потужність: | 800 Вт |
| Кіл-сть відділень: | 2 |
| Кіл-сть режимів: | 5 |
| Таймер: | Немає |
| Матеріал корпуса: | Пластик |
| Дисплей: | Немає |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 1 кг |
| Габарити: | 26.2х16.5х16.3 см |
| Країна виробник: | Китай |












