Кондиціонер Electrolux EACS-12HFE/N3
код товару: 00497
Кондиціонер Electrolux EACS-12HFE/N3
Особливості
Охолодження 2.6 кВт
Теплопродуктивність 2.9 кВт
Переможець премії Red Dot
Низький рівень шуму
Детектор витоку фреону
Пам'ять налаштувань користувача
Прихований дисплей
EER Class A
Збільшена довжина траси
Антикорозійний захист Golden Fin
Захист від перепадів напруги
Стабільна робота до -7С
Комплектація
Кондиціонер
Пульт
Інструкція
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.7?80.2?18.9 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 9 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55.5?77?30 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 31 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


